Kolekcja systemowych mebli modułowych marki JANCZY STUDIO obejmuje m.in.:

  • toaletka wraz z siedziskiem i z systemową garderobą
  • biurko z siedziskiem wraz z systemową biblioteką.

Systemowe meble modułowe JANCZY STUDIO są wytwarzane głównie z drewna łączone z innymi materiałami z odzysku, jak skóra i tworzywa sztuczne, z przeznaczeniem m.in. do hoteli czy inwestorów prywatnych.

Zajmujemy się się projektowaniem wnętrz, mebli, wyposażenia wnętrz oraz produkcją naszych kolekcji i projektów

Niezwykle ważne dla nas jest projektowanie spersonalizowane – odpowiadające na potrzeby naszych Inwestorów. Nie szukamy uniwersalnych rozwiązań, mamy świadomość, że każdy z nas jest inny, ma własne potrzeby i oczekiwania, emocje, przeżycia i przyzwyczajenia.

Naszym zadaniem jest projektować tak, aby każdy odnalazł swój produkt idealny. Jako zespół nie stoimy w miejscu, cały czas szkolimy się i rozwijamy swoje kompetencje oraz umiejętności, sięgamy po nowe technologie, ciekawe materiały. Projektujemy i tworzymy rozwiązania, potrzeby, technologie i chcielibyśmy się tymi osiągnięciami pochwalić oraz je zaprezentować.

Obecnie najbardziej oczekiwane jest projektowanie etyczne. Może ono wspierać jak najbardziej zrównoważony rozwój. Bardziej niż kiedykolwiek zwracamy uwagę na rzeczywistą wartość tego co kupujemy. Proponowane przez nas meble oraz dodatki wnętrzarskie, są trwałe ponadczasowe i piękne. Ciągłe poszukiwanie piękna to kierunek – klucz. Priorytetem naszego projektowania i wykonawstwa jest wysoka jakość, trwałość i ponadczasowość. Staramy się poszukiwać ekologicznych rozwiązań w zakresie wybieranych materiałów. Staramy się tworzyć produkty tak aby służyły jak najdłużej, ale jednocześnie dawały szansę na zmianę – wymianę elementów, personalizowanie, dobór dodatków.

Każda z tych kolekcji jest oparta na możliwości wariantowania – tworzenia personalizowanych detali – inicjałów, drukowanej tkaniny, forniru. Wszystkie rozwiązania w ramach prezentowanych mebli mogą być wymieniane dowolnie – oraz jeśli osoba kupująca od nas mebel pozostanie z nami w kontakcie , zgodnie z programem lojalnościowym – jest możliwość zmian, wymiany frontów, obić i detali. Posiadacz naszych mebli automatycznie staję się członkiem elitarnego klubu. Prezentowanymi meblami chcemy zbudować trwały związek człowieka z przedmiotem – właściciela z meblem.

Staramy się w naszych projektach szczególnie w tej kolekcji zaprezentować unikatowe połączenia – forniru z nadrukiem, sitodrukiem, sztuką, skóry /uzyskiwanej z odpadu żywnościowego/ z haftem, ekologicznych płyt, drewna, kamienia.

Rozwój technologii daje niezliczone możliwości eksploracji procesu wytwarzania, doboru narzędzi i eksperymentowania z wieloma materiałami.

Funkcjonalność przedmiotu i jego wygoda jest ważna ale równie istotny jest dla nas wydźwięk emocjonalny, element zabawy, piękno. Uczucia wzbudzane rzez nasze kreacje mają na celu wzbogacać codzienne życie odbiorcy.

W wykonywanych meblach łączymy tradycyjne oczekiwania i użytkowanie mebli oraz dbałość o detal z ekologicznymi materiałami wytwórczymi. Priorytetem naszego projektowania jest wysoka jakość, trwałość i ponadczasowość. Całość produkcji odbywa się w oparciu o polskich pracowników wykonawców i podwykonawców oraz materiałów.

Być świadomym projektantem i producentem to myślenie o przyszłości – nie tylko pod względem troski o naszą planetę ale także lepszego życia. Jako jedyni z niewielu łączymy tradycyjną funkcję, trwałość, piękno oraz ekologię.