Our Blog

Tapety wracają do łask. Nie mówię tu tylko o ogólnym trendzie, ale przede wszystkim o subiektywnych  odczuciach. Jeszcze do niedawna darzyłam tapety chłodną ignorancją. Jednak potrzeba zmian,trend w personalizowaniu wnętrz stworzył nowa potrzebę i przywraca życie zapomnianym tapetom. Oczywiście ich uwspółcześnione oblicze i wykorzystywanie we wnętrzach do tej pory dla tapet niedostępnych jak kuchnie, łazienki czy nawet elewacje, nadaje nową jakość.

Jeszcze do niedawna, tapety kojarzyły mi się z dopełniającym (obowiązkowo) jedną ścianę, w dość nudnym i niczym niewyróżniającym się wnętrzu. A może być zupełnie inaczej. Tapeta nie musi być tylko tłem, może być prawdziwym sensem wnętrza. Nie powinniśmy  się ograniczać do tapet dostępnych w marketach budowlanych. Chcąc zrobić pewne wrażenie nożna zaszaleć i wydać ciut więcej. W końcu nie musimy tapetować całego wnętrza. Dziś pokażę Wam Top czyli wnętrza z tapetami, które zrobiły na mnie największe wrażenie i używam ich w projektowanych przez JanczyArt wnętrzach.

Top 1 Tapety z motywem liścia

Najmodniejsza i najciekawszy w ostatnim czasie wzór tapet z motywami liści, wzór proponowany przez Wall & Deco, stał się dopełnieniem projektu łazienki.

JanczyArt - blog - Tapety
JanczyArt - blog - Tapety

Top 2 – Tapety z wzorami

Tapety z wzorami, ornamentami, kolorowe jak i stonowane są fantastycznym uzupełnieniem wnętrz hotelowych, sypialni.

JanczyArt - blog - Tapety

JanczyArt - blog - Tapety

Top 3 – Tapety geometryczne 

Od dawna święcą triumfy w naszych domach. Można zobaczyć je praktycznie wszędzie: w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych.

JanczyArt - blog - Tapety

JanczyArt - blog - Tapety

Top 4 – Tapety tematyczne.

Fantastyczne dopełnienie wnętrz o przewodnim motywie na przykład apartamentów wakacyjnych , pokoi dziecinnych, łazienek, salonów. Nadają nowoczesnego i nietuzinkowego charakteru.

JanczyArt - blog - Tapety

JanczyArt - blog - Tapety

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *