Biuro architektoniczne

W dzisiejszych czasach to wizerunek jest tym, co w ogromnym stopniu pomaga zrealizować założenia biznesowe. Wyróżnienie sie z tłumu, sprecyzowany i jasny przekaz dla odbiorców,  w którym znajdują oni informacje o najważniejszych dla przedsiębiorstwa wartościach – to wygrana walka o klienta.

Za pomocą prawidłowo zaprojektowanej przestrzeni biurowej, usługowej czy handlowej można zbudować wizerunek firmy. Odpowiednia oprawa dla oferowanych produktów jest składową sukcesu. Realizujemy projekty wnętrz komercyjnych, stoisk targowych, tworzymy loga i wizerunek nowych marek. Korzystając  ze zdobytej wiedzy oraz doświadczenia i opierając sie na znajomości najnowszych trendów światowego wzornictwa, ułatwiamy naszym Zleceniodawcom kreowanie wizerunku.

Mamy świadomość ogromnego zróżnicowania rynku inwestycji komercyjnych. Dlatego przedsiębiorców chcących nawiązać z nami współprace zapraszamy na spotkanie, pozwoli ono zapoznać się z Państwa potrzebami i oczekiwaniami oraz ze specyfiką inwestycji.

Biuro architektoniczne JanczyDesign realizuje :

  • wnętrza biurowe: biuro, sala reprezentacyjna, sala konferencyjna, hol, poczekalnia,
  • wnętrza handlowe: salon sprzedaży, show room, sklep, butik i inne obiekty handlowe,
  • wnętrza gastronomiczne: restauracja, kawiarnia, bar, pub, dyskoteka, pizzeria,
  • wnętrza medyczne: szpital, klinika, przychodnia, gabinet medyczny, gabinet stomatologiczny, apteka,
  • obiekty sportowe i rekreacyjne, hotel, hostel, pensjonat, stadion, pływalnia, salon SPA, siłownia, gabinet odnowy, salon kosmetyczny, salon fryzjerski, salon urody,
  • stoiska targowe i wystawiennicze, muzeum, galeria sztuki, wystawa, targi, festiwal, event, pokaz mody, kiermasz, ekspozycja, przestrzeń wystawiennicza, box, stoisko.

Przygotowana dokumentacja zawiera uzgodnienia rzeczoznawców, konieczne do zatwierdzenia i odbioru przez Sanepid i inne urzędy.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że bez właściwego wykonania oraz dozoru nawet najlepszy pomysł może nie przynieść spodziewanych rezultatów. Dlatego zapewniamy usługę nadzoru autorskiego a także współpracę z profesjonalnymi ekipami wykonawczymi, producentami oraz dystrybutorami

Nasze biura

Biuro architektoniczne Nowy Sącz

Biuro projektowe Kraków

Biuro projektowe Katowice