Our Blog

Wiosna właściwie nas nie rozpieszcza w tym roku, może to jest właśnie pretekst do odczarowania i otwarcia sezonu ogrodowego. Należy rozpocząć od inwentaryzacji naszych ogrodów, balkonów patio, czy najmniejszej formy zieleni doniczek i zielnika. Każdy z nas ma mikro lub makro „garden”. Bardzo ważnym elementem zielonej przestrzeni są  meble i dodatki. Kilka prezentowanych zdjęć ma stać się przyczynkiem do zaprojektowania na nowo zielonej enklawy w naszym życiu.

JanczyArt - Garden Party

JanczyArt - Garden Party

Nieodłącznym elementem spędzania czasu w ogrodzie czy na balkonie to biesiada z przyjaciółmi, ale też pretekst do uwolnienia swojej fantazji i kreatywności w kwestii dodatków do wystroju miejsca, w którym odbędzie się spotkanie. To co najlepsze w garden party to przede wszystkim: luźna atmosfera, niezobowiązująca aranżacja stołu i całkowita dowolność w dekoracji przestrzeni na zewnątrz.

JanczyArt - Garden Party

JanczyArt - Garden Party

Nie mniej istotne niż stół jest oświetlenie i dekoracje nieopodal. W ramach jednych i drugich świetnie sprawdzą się lampiony, girlandy, papierowe kule, przepierzenia z kwiatów. Tutaj również możemy, a nawet powinniśmy wykazać się pomysłowością i zaaranżować przestrzeń w radosny, wakacyjny sposób. W ogrodzie możemy sobie pozwolić na wiele.

JanczyArt - Garden Party

JanczyArt - Garden Party

JanczyArt - Garden Party

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *